EL EMEĞİ GÖZ NURU HEDİYELERLE SEVDİKLERİNİZİ ŞAŞIRTIN 1

 


Eğer sevdiğiniz insana el emeği göz nuru bir hediye vermeyi planlıyorsanız işe erken koyulmanız lazım. Aklınızdan geçen hediyeyi hazırlamanız zaman alabilir.

 

Bu tarz hediyelerin iki avantajı vardır. Birincisi son derece romantiktirler, ikincisi oldukça ucuza mal edilebilirler. Ama burada en önemli nokta hediyeyi vereceğiniz kişinin bundan hoşlanacağından emin olmanız. Yani tutup da tek taş bekleyen birine kendi yaptığınız herhangi bir şeyi verirseniz madalya almayacağınız kesin. O yüzden beklentileri iyi ölçün.


El emeği göz nuru hediye olarak önerebileceğimiz ilk şey tabii ki kendi ördüğünüz bir şeyi hediye etmeniz. Hazır havalar da soğukken bir atkı, şapka, süveter hatta abartıp bir kazak örebilirseniz sevgilinizin çok hoşuna gideceğine hiç şüphe yok.


Bir başka el emeği göz nuru hediye de kendi ellerinizle boyayacağınız ahşap bir kutu olabilir. Bir erkeğin bir bayanı mest etmesi için birebir hediye. Kalp şeklinde bir kutu alıp sevgilinizin sevdiği renkte boyayın. Sonra da sprey vernikle üzerini vernikleyin. İçine kuru çiçekler mi koyarsınız, bu kuru çiçekler arasına artık ne koyarsınız bilemem ama bomboş vermeyin de ne yaparsanız yapın. Önerim kuru çiçeklerle, inci görünümlü boncuklarla, renkli kum ya da taşlarla doldurmanız ve bunların da tam ortasına minik bir başka hediye daha koymanız yönünde.


Başka bir alternatif de birlikte çekilmiş en güzel resimlerinizden bir pano hazırlayıp çerçeveletmeniz. Bu resimleri renkli bir karton üzerine yapıştırabilirsiniz. Böylece etraflarına güzel bir şeyler yazma şansınız da olur. Kısa şiirler ya da sizin için özel olan şarkıların sözleri ya da resmin çekildiği anla ilgili bir iki kısa yorum olabilir.


El emeği göz nuru hediyelerimize ilerleyen günlerde devam edeceğiz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !